Ben kimim?

Eğer bu sayfaya girdiyseniz kim olduğum hakkında fikir sahibi olmak istiyorsunuz demektir. Sizi fazla merakta bırakmak istemiyorum.

22 Ekim 1982 tarihinde Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi burada tamamladım. 2000 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü kazanarak lisans öğrenimime başladım. 2005 yılında Muş’un Malazgirt ilçesinde bulunan Aşağı Kıcık İlköğretim Okuluna sınıf öğretmeni olarak atandım. 2008 yılına kadar müdür yetkili öğretmen olarak çalıştım. 2008 yılında askerliğimi tamamladıktan sonra aynı yıl İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan Esenyurt İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. 2011 yılında İstanbul-Bahçelievler Yenibosna İlköğretim Okulunda da görev yaptıktan sonra, aynı yıl yapılan müdür yardımcılığı sınavını kazanarak 02 Nisan 2012 yılında İstanbul-Beşiktaş Cumhuriyet İlköğretim Okuluna müdür yardımcısı olarak atandım.
Yaklaşık 3.5 yıl bu görevi ifa ettim. 2014 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Yönetim ve Denetimi alanında tezsiz yüksek lisansımı tamamladım. 21 Temmuz 2015 tarihinden itibaren İstanbul-Bakırköy 60.Yıl Ataköy İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum.Evli ve iki çocuk babasıyım.